Kyocera kupuje firmu Janus, vzniká Kyocera Document Solutions Czech

Kyocera Document Solutions Europe v rámci své expanzi na trhy střední a východní Evropy přebírá tuzemský Janus. Ta se tak stává 18. prodejní jednotkou společnosti Kyocera Document Solutions Europe. Kupní cena zveřejněná nebyla.

Kyocera kupuje firmu Janus, vzniká Kyocera Document Solutions Czech


Cílem je další posílení expanze společnosti v regionu Evropy, Středního východu a Afriky, v tomto případě konkrétněji ve střední a východní Evropě.

Kyocera Document Solutions Czech působí v oboru kancelářských řešení více než 26 let. Jiří Hubený, generální ředitel organizace, bude i nadále vést své týmy sídlící v Praze a v Bratislavě.

“Díky tomu, že jsme se stali součástí této úspěšné globální společnosti, můžeme poskytovat rychleji a v té nejvyšší kvalitě jak nové produkty, tak i služby a péči o zákazníky,” uvedl Hubený.

Cílem Hubeného je další rozšíření portfolia produktů Kyocera, a to zejména v oblasti ICT.

“Na trhu je obrovská příležitost k růstu. Náš pre-sales tým má hluboké znalosti o softwarovém portfoliu i poradenských službách společnosti Kyocera, je velmi dobře obeznámen s lokálním trhem a je připraven představit mu přidanou hodnotu Enterprise Content Management a Business Process Management řešení,“ vysvětluje Hubený.

Kyocera může podle něj nyní i na českém a slovenském trhu ještě zesílit svou podporu podniků při optimalizaci jejich pracovních postupů.


Úvodní foto: Fotolia @ junce11


Komentáře