Letošní žebříček Top 100 ICT společností právě startuje

Podobně jako každý rok, připravuje i letos redakce časopisu Computerworld nové vydání populárního žebříčku s výsledky firem za rok 2008 s názvem „Top 100 ICT společností v České republice“.


Účast v žebříčku je zcela zdarma a pokud v něm nechcete chybět ani vy, stačí vyplnit několik údajů o vaší firmě, odeslat je elektronicky a následně pro kontrolu i faxem a budete do žebříčku automaticky zařazeni.

Formulář je k dispozici zde.

Uzávěrka příjmu formulářů je 30. dubna 2009 a účast je otevřená všem firmám, podnikajícím v oboru ICT bez ohledu na jejich velikost či dobu působení. Rozhodujícím kritériem pro umístění v žebříčku je obrat firmy dosažený v loňském roce. Nejde však o soutěž, ale v prvé řadě o přehled, ve kterém by žádná z významnějších firem neměla rozhodně chybět.

Takto vzniklý žebříček firem pak bude otištěn ve speciální dvojjazyčné publikaci (v češtině a angličtině), která vyjde v červnu 2009 jako příloha časopisu Computerworld. Tato publikace, která má za úkol mapovat trh ICT v ČR je našimi čtenáři žádána po celý rok. Dostupný bude samozřejmě i na webu Computerworldu a zde se můžete podívat, jak vypadalo loňská verze publikace Top 100 ICT společností v České republice.

Partnerem žebříčku je sdružení Czech Top 100. Za redakci se na Vaši odpovědi i případné dotazy těší Martin Noska - martin_noska(zavináč)idg.czKomentáře