LogicaCMG mění své jméno Logica

Společnost LogicaCMG, která kromě České republiky působí v dalších 35 zemích, oficiálně mění svoje jméno na Logica.Společnost LogicaCMG, která kromě České republiky působí v dalších 35 zemích, oficiálně mění svoje jméno na Logica.

Nové, jednodušší logo svým graficky čistým designem symbolizuje nadnárodní společnost, která poskytuje svým zákazníkům po celém světě nejlepší možné IT a konzultační služby prostřednictvím jednotných procesů s přihlédnutím k lokální znalosti trhu.

Proto v Logice také vzniká nová divize outsourcingových služeb, která bude nabízet efektivní kombinaci onshore, nearshore a offshore typů podpory. Divizi bude tvořit přibližně 9 000 zaměstnanců společnosti Logica, kteří dnes působí v pobočkách po celém světě. V současné době Logica disponuje kapacitami v oblasti dodávek outsourcingu v Indii, na Filipínách, Maroku, Brazílii, České republice, Polsku, Estonsku, na Slovensku a v Portugalsku.

Pavel Malínek, CEO pro region střední a východní Evropy, doufá, že méně složité jméno je symbolem jednoduššího a tím pádem i účinnějšího přístupu k zákazníkům, o který se firma snaží.


Komentáře