Microsoft uspořádal partnerskou konferenci

V úterý 30. 10. 2007 se v prostorách Village Cinemas uskutečnila partnerská konference společnosti Microsoft, nazvaná Microsoft Partner Conference – Drive Your Business.V úterý 30. 10. 2007 se v prostorách Village Cinemas uskutečnila partnerská konference společnosti Microsoft, nazvaná Microsoft Partner Conference – Drive Your Business.

Akci zahájila úvodním slovem Jane Gilsonová, generální ředitelka společnosti Microsoft, která představila dlouhodobou strategii společnosti. V rámci konference byly dále prezentovány trendy v oblasti IT, nové produkty Microsoftu, které budou na trh uvedeny v roce 2008 (Windows Server 2008, Microsoft SQL Server 2008 a Visual Studio 2008), připravované marketingové kampaně a nechybělo samozřejmě ani představení partnerské strategie.


Úvodní slovo generální ředitelky Jane Gilsonové


Účastníci konference měli možnost pohovořit se zástupci všech oficiálních distributorů společnosti Microsoft a školících středisek, s konzultanty z oblasti získávání evropských grantů EUGA nebo s Partner Account Managery ze společnosti Microsoft.

Přečtěte si také:
Oslo v Microsoftu
Microsoft přichází s nabídkou pro studenty a zaměstnance škol


Komentáře