Minerva ČR obměňuje svůj tým

Minerva Česká republika oznamuje dovršení personálních změn, které započaly již na konci minulého roku. Na čelní post výkonného ředitele společnosti Minerva ČR byl jmenován Pavel Šrubař, který je současně ředitelem pro realizaci projektů. Ve funkci výkonného ředitele nahradil Zdeňka Vokáče, který působil na této pozici dvanáct let.Minerva Česká republika oznamuje dovršení personálních změn, které započaly již na konci minulého roku. Na čelní post výkonného ředitele společnosti Minerva ČR byl jmenován Pavel Šrubař (na obrázku vpravo), který je současně ředitelem pro realizaci projektů. Ve funkci výkonného ředitele nahradil Zdeňka Vokáče, který působil na této pozici dvanáct let.

Za toto období Minerva získala stabilní postavení na trhu ERP systémů v ČR a také desítky spokojených zákazníků. Vokáč nově zastává funkci ředitele pro jakost a rozvoj trhu.

Na valné hromadě Minervy ČR, která proběhla 19. března 2008 v Českých Budějovicích, byl zvolen nový předseda představenstva. Stal se jím obchodní ředitel společnosti Petr Koptík. Novým členem představenstva byl jmenován finanční ředitel Minervy ČR Jan Kuklík.

Z představenstva společnosti odešel Josef Brzobohatý, který vykonává funkci finančního ředitele skupiny Digitis slučující společnosti Minerva ČR, Minerva Slovensko a Minerva CIS. Brzobohatý je nově předsedou dozorčí rady.

Minerva ČR s novým vedením bude pokračovat ve své strategii a cílech, které se soustřeďují na výrobní a distribuční společnosti v České a Slovenské republice, v Rusku, na Ukrajině, Litvě atd.


Komentáře