Největší konference IT ve střední Evropě proběhne v Praze

5. ročník internetové konference WebExpo Prague 2012 přináší nový formát zaměřený na vytváření příležitostí pro nová setkání.

Největší konference IT ve střední Evropě proběhne v Praze


Ve dnech 20. až 22. 9. 2012 se na Vysoké škole ekonomické v Praze uskuteční již pátý ročník WebExpo Prague – největší konference IT ve střední Evropě, zaměřené na setkávání webových vývojářů, webdesignerů, online marketérů, obchodníků a podnikatelů. Další informace včetně možnosti registrace naleznete na webu konference.

Zlatým hřebem letošního programu je řada význačných zahraničních řečníků. Z hlavních hvězd jsou to Ash Maurya – guru společnosti Lean Startup, Aarron Walter – User Experience Leader ze společnosti Mailchimp, Ben Kamens – hlavní vývojář ve společnosti Khan Academy a Alistair Croll – zakladatel společnosti Solve of Interesting.

Jedním z hlavních témat a nosných myšlenek WebExpo Prague 2012 bude networking jehož cílem bude setkávání lidí během konference, navazování nových kontaktů, získávání příležitostí a propojování lidí a jejich schopností. K tomu budou sloužit diskuse o proběhlých přednáškách, meeting pointy s fontánami kávy a také Mini Barcamp, který umožní návštěvníkům konference zorganizovat si vlastní přednášku nebo diskuzi.

Protože navazování kontaktů je velmi důležité nejen pro oblast internetu a webu, bude networking na konferenci rozvíjen a podporován v rámci samostatného konceptu Networ_king, který umožní sbírat kontakty s vizitkami WebExpo, využívat vlastního systému pro vyhledávání kontaktů a také pomůže účastníkům konference při jejich prezentaci pomocí osobního profilu.

Různé programové bloky a prostředí, které podporuje vlastní iniciativu účastníků, láká každoročně mnoho profesionálů z oboru IT. Loňského ročníku se zúčastnilo přes 1 200 registrovaných návštěvníků.

Společnost Webexpo, která tuto konferenci pořádá, se dále zaměřuje na podporu rozvoje českého webvého prostředí. Zprostředkovává kontakty mezi různými skupinami specialistů jak v rámci České republiky, tak v mezinárodním měřítku.

Úvodní foto: © Webexpo


Komentáře