Nobelova cena EU za inovace: ICT Prize 2008 dotovaná 700 000 euro

ICT Prize, podporovaná Evropskou komisí, se uděluje na základě inovativních produktů a služeb, jejichž základem jsou "digitální technologie". Nyní se otevírá kolo pro podávání přihlášek do jejího, již 13. ročníku - ICT Prize 2008. Dvacet nejinovativnějších firem si přitom mezi sebou rozdělí 700 000 euro v dotacích.ICT Prize, podporovaná Evropskou komisí, se uděluje na základě inovativních produktů a služeb, jejichž základem jsou "digitální technologie". Nyní se otevírá kolo pro podávání přihlášek do jejího, již 13. ročníku - ICT Prize 2008. Dvacet nejinovativnějších firem si přitom mezi sebou rozdělí 700 000 euro v dotacích.

Od jejího počátku v roce 1995 do soutěže bylo nominováno přes 500 společností. Pod mnohá hodnotící kritéria nespadá jen míra inovativního přístupu, technická vyspělost a obcodní potenciál, ale například také to, jak firma přispívá k pochopení IT laickou veřejností. Mezi nejúspěšnějšími firmami pravidělně bývají ty německé, mezi 70 finalisty (ze 400 účastníků) však loni figuroval i český Apex.

Pokud si myslíte, že má vaše společnost šanci na úspěch, můžete se zkusit přihlásit do příštího ročníku na této adrese: www.ict-prize.org/contact/index.html. Přihlášky jsou přijímány až do 4. prosince 2007.


Komentáře