Novou prodejní síť IT produktů zprovoznila v ČR firma Komputronik

Vstup na český trh, kde bude působit pod značkou K24 International (K24), oznámila společnost Komputronik, podle vlastního vyjádření největší síť počítačových obchodů ve střední Evropě. Společnost K24 bude své obchodní aktivity realizovat prostřednictvím internetového obchodu www.k24.cz a sítě klasických obchodů již od tohoto měsíce.Vstup na český trh, kde bude působit pod značkou K24 International (K24), oznámila společnost Komputronik, podle vlastního vyjádření největší síť počítačových obchodů ve střední Evropě. Společnost K24 bude své obchodní aktivity realizovat prostřednictvím internetového obchodu www.k24.cz a sítě klasických obchodů již od tohoto měsíce.
Komputronik v současné době provozuje sít více jak 300 obchodů a pro rok 2008 plánuje obrat více jak 300 milionů €. Česká republika je po dlouholetém působení společnosti v Polsku první zemí v rámci plánované expanze. V následujících letech společnost Komputronik plánuje rozšířit obchodní aktivity i na slovenský a maďarský trh.
Společnost K24 a nabídne českým zákazníkům více jak 18 000 druhů výrobků od téměř 300 výrobců dostupných v první fázi na internetovém obchodě a 4 obchodech v největších městech ČR. V průběhu příštích let K24 rozšíří své působení i o další česká města.
Stanislav Sztula, výkonný ředitel společnosti K24, ke vstupu na český trh říká: „Chceme českým zákazníkům poskytnout kvalitu služeb i produktů. Naše obchodní filozofie je jednoduchá - prioritou je 100% spokojenost zákazníka. Touto filozofií se řídíme už 12 let a díky ní jsme už v Polsku získali důvěru a obrovskou popularitu a jako firma jsme vyrostli na největšího hráče na trhu. Zákazníkům v ČR v první řadě zpřístupníme velmi vyspělý internetový obchod, který už řadu let získává nejprestižnější ocenění. Postupně budeme otevírat i síť klasických obchodů zaměřených na prodej IT“.


Komentáře