O Linux roadshow byl slušný zájem

Roadshow pořádané společností Novell-Praha přitáhlo stovky návštěvníků.Roadshow pořádané společností Novell-Praha přitáhlo stovky návštěvníků.


Větší obrázek.


Suse Linux Enterprise 10 roadshow, které proběhlo ve dnech 18. a 19. dubna v Praze a v Bratislavě, navštívilo v prvním případě 280 a v druhém 110 účastníků.

Byl na něm představen serverový operační systém Suse Linux Enterprise Server 10, operační prostředí pro pracovní stanice Suse Linux Enterprise Desktop 10, soubor kancelářských aplikací OpenOffice.org v podání Novell Edition, virtualizace Xen, možnosti vzájemné spolupráce uživatelů pracujících pod Linuxem a Windows a také nástroj ZENworks na správu heterogenního prostředí IT. Vedle toho jste tu mohli najít i software Sentinel pro sledování a řešení bezpečnostních incidentů ve firemní síti nebo řešení správy identit uživatelů Novell Identity Management.

Technologickými partnery akce byly společnosti IBM a AMD, své produkty rovněž představili obchodní partneři Novellu, společnosti Datron, Clarionet, OKsystem a TDP. Pro všechny návštěvníky roadshow pak byla připravena tombola se zajímavými dárky.

Pokud máte zájem o prezentace, najdete je od pondělí 23. dubna na stránkách Novell-Praha.


Foto: Novell


Komentáře