O2 zruší od dubna omezení FUP pro své tarify ADSL

Od dubna 2008 ruší limity pro přenos dat (uplatnění FUP - Fair User Policy) Telefónica O2 u všech rychlostí služby O2 Internet ADSL.Od dubna 2008 ruší limity pro přenos dat (uplatnění FUP - Fair User Policy) Telefónica O2 u všech rychlostí služby O2 Internet ADSL.
"Průběžným sledováním požadavků trhu a především díky novým technologiím implementovaným v síti jsme schopni přizpůsobit se rostoucím potřebám zákazníků. Proto jsme se rozhodli zrušit objemové limity pro přenos dat, jejich existence nadále není nutná," říká Matts Johansen, výkonný ředitel pro marketing společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: "Jde o další významný krok v postupném zkvalitňování datových služeb ADSL směrem k zákazníkům.
Zákazníci tak již nemusí hlídat množství přenesených dat a obávat se zpomaleného připojení ke konci měsíce. Zůstává pouze možnost řízení toku dat v síti při jejím případném přetížení.
Zrušení objemových limitů pro přenos dat platí pro nové i stávající zákazníky služby O2 Internet ADSL, včetně vysokorychlostního internetu ADSL v rámci výhodných balíčků O2 Trio, O2 Duo, O2 Duo Mobil a u služeb O2 Internet Komplet a O2 Internet Komplet Business.


Komentáře