Océ představilo novou velkoformátovou tiskárnu ColorWave 600

V uplynulém týdnu uvedla společnost Océ svoji nejnovější velkoformátovou tiskárnu Océ ColorWave 600, která používá patentovanou technologii Océ CrystalPoint.V uplynulém týdnu uvedla společnost Océ svoji nejnovější velkoformátovou tiskárnu Océ ColorWave 600, která používá patentovanou technologii Océ CrystalPoint.

Slavnostní launch se nesl ve sportovním surfařském duchu a všech 125 účastníků se mohlo v průběhu živé prezentace na přesvědčit, co všechno tiskárna zvládne za 20 minut. Tiskla se čárová grafika v různých datových a rozměrových formátech, architektonická vizualizace, mapa Austrálie na Tyvek, ortofoto snímek, poster aj.

Některé výkresy byly na přání zákazníka online poskládány. Vlastní prezentace byla doplněna o ilustrativní videa, vysvětlující názorně v čem spočívají specifika celého tiskového procesu.

Océ ColorWave 600 je založená na Océ Crystal Point technologii, která používá k tisku tonerové perly. Tato technologie kombinuje možnosti ze světa toneru a inkoustu v novém konceptu s důrazem na ekologickou stránku.

S rychlostí až 31 sekund za A0, šestirolovou kapacitou a šířkou 42", návinem až 200 m a vysokou kvalitou barevného tisku na obyčejná a recyklovaná média je podle slov výrobce ColorWave 600 údajně nejproduktivnější barevnou velkoformátovou tiskárnou na světě.
Tisky jsou stabilní a voděodolné, vhodné pro použití v terénu pro širokou škálu aplikací, od CAD výkresů, přes GIS až po POP/POS aplikace.

Nejvýznačnější charakteristiky nového modelu jsou:
  • údajně nejproduktivnější barevná velkoformátová tiskárna
  • tisk na obyčejný papír- suché výtisky ihned k použití
  • možnost až 6 rolí s návinem 200 metrů
  • technologie Océ CrystalPoint
  • vodě a otěru odolné výtisky


Komentáře