Ohlédnutí za bowlingem Myr Communication s překvapivým vítězem

Na závěr letních prázdnin uspořádal tým Myr Communication neformální setkání zákazníků, novinářů a přátel. Setkání bylo koncipovano na dvě části. Nejdříve v Restaurantu Zlatý klas na Smichově, kde se podávala česká kuchyně, a poté se v Equinoxe bowlingovém centru odehrál bowlingový turnaj.Na závěr letních prázdnin uspořádal tým Myr Communication neformální setkání zákazníků, novinářů a přátel. Setkání bylo koncipovano na dvě části. Nejdříve v Restaurantu Zlatý klas na Smichově, kde se podávala česká kuchyně, a poté se v Equinoxe bowlingovém centru odehrál bowlingový turnaj.

Soutěž jednotlivců v bowlingu, která trvala necelé dvě hodiny a tři kola, měla nečekaného vítěze: Vítězkou soutěže se navzdory převaze mužských soutěžících stala paní Jitka Vyhlídková z vydavatelství IDG s celkovým počtem bodů 231! Na druhém místě skončil pan Josef Hnojil z časopisu GeoBusiness s 228 body a na třetím místě se umístil pan Bohumír Kotora z časopisu Technik, který „nakoulel“ 181 bodů.

Popisky k obrázkům:

Obr. 1 Výherci obdrželi hodnotné ceny:Zleva: Bohumír Kotora (časopis Technik), Jana Cenefelsová (Myr Communication), Josef Hnojil (časopis GeoBusiness), Jitka Vyhlídková (vydavatelství IDG), Miroslav Fribert (Myr Communication), Veronika Urbánková (Myr Communication)

Obr. 2 Večeře v Restaurantu Zlatý klas:Obr. 3 Vítězka soutěže: Jitka vyhlídková z vydavatelství IDG:Obr. 4 Gratulace pro „stříbrného“ vítěze:Zleva: Miroslav Fribert (Myr Communication), Josef Hnojil (časopis GeoBusiness)


Komentáře