Ohlédnutí za NetApp Insight 2008 EMEA conference

V Praze společnost NetApp uspořádala za účasti svého nejvyššího vedení konferenci pro region Evropa, Blízký východ a Afrika (EMEA).V Praze společnost NetApp uspořádala za účasti svého nejvyššího vedení konferenci pro region Evropa, Blízký východ a Afrika (EMEA).

Společnost NetApp, jejímž výhradním distributorem na českém trhu je firma SOFT-TRONIK, pořádala v pražském hotelu Hilton ve dnech 17.-19.11.2008 akci pod názvem NetApp Insight 2008 EMEA conference. Tato konference byla zaměřena na prezentaci nejnovějších trendů v oblasti řešení datové bezpečnosti a dostupnosti, kompletního produktového portfolia NetApp, s důrazem na použité technologie. Akce se zúčastnilo na 750 lidí z celého regionu EMEA.

IT techničtí specialisté z řad partnerů a zákazníků společnosti NetApp měli možnost se seznámit s novými trendy v oblasti datových center, zálohování, obnovy dat a Disaster-Recovery, formou technických seminářů na konkrétních příkladech.

Důležitost celé akce podtrhuje i účast nejvyššího vedení společnosti NetApp, konference se zúčastnili Tom Georgens, President & COO a Rob Salmon, Executive Vice President of Field Operations.


Komentáře