oXySHOP součástí informačních systémů Abra

Firmy Abra Software a oXy Online podepsaly smlouvu o integraci softwarových produktů Abra Gx a oXySHOP. Díky této smlouvě mohou uživatelé systému Abra provozovat e-shop oXySHOP, který je úzce datově integrovaný se všemi ERP systémy Abra.Firmy Abra Software a oXy Online podepsaly smlouvu o integraci softwarových produktů Abra Gx a oXySHOP. Díky této smlouvě mohou uživatelé systému Abra provozovat e-shop oXySHOP, který je úzce datově integrovaný se všemi ERP systémy Abra.
"Uživatelé získají přístup k další špičkové technologii, tentokrát v oblasti internetového obchodu,“ doplňuje marketingový ředitel Abra Software David Němec.
Platforma oXySHOP (www.oxyshop.cz) patří k předním českým systémům pro „velké“ internetové obchodování. Jeden z největších e-shopů postavených na platformě oXySHOP v České republice je třeba Czech Computer.
„oXySHOP přináší provozovateli e-shopu množství výhod. Mezi ty patří on-line propojení s informačním systémem, sestavení podle specifických potřeb provozovatele, redakční systém pro obsluhu webové prezentace, přístupová práva a workflow klíčových dokumentů a v neposlední řadě pak okamžitá odezva na veškeré reakce zákazníků e-shopu,“ dodává obchodní ředitel oXy Online Štěpán Mrázek.


Komentáře