Pozvánka na konferenci Storage Solutions Forum 2008

Zajímá vás, co nového se událo ve světě úložných systémů a řešení IBM? Jste zvědaví, zda jdou inovace ruku v ruce s vašimi prioritami? Pokud ano, neměla by vaší pozornosti uniknout informace o dalším ročníku konference Storage Solutions Forum 2008, která se bude konat dne 24. září 2008 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague.Zajímá vás, co nového se událo ve světě úložných systémů a řešení IBM? Jste zvědaví, zda jdou inovace ruku v ruce s vašimi prioritami? Pokud ano, neměla by vaší pozornosti uniknout informace o dalším ročníku konference Storage Solutions Forum 2008, která se bude konat dne 24. září 2008 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague.

Je zde pro vás připravena bohatá škála novinek od IBM, přednášky o významných softwarových či hardwarových akvizicích a jejich přínosech pro zákazníka, představena bude řada služeb v oblasti storage, nové funkcionality a rozšíření stávajícího produktového portfolia IBM System Storage a také zcela nový model diskového pole kategorie midrange.

Produkty IBM pracují na bázi otevřených standardů, což usnadňuje jejich začlenění do vaší infrastruktury a současně zajišťuje kompatibilitu s dalšími řešeními, ať už IBM nebo jiných dodavatelů. I z tohoto důvodu bude možné shlédnout i prezentace konferenčních partnerů, kterými jsou například společnosti LSI, Brocade a Cisco Systems.

Detailní program a registrační formulář je k dispozici na adrese www.ibm.com/cz/events/storageforum.


Komentáře