Pozvánka na roadshow „Nasávání dat do ERP systému“

Společnosti Combitrading a J.K.R. v polovině června uvedou Roadshow 2008 s podtitulem „Nasáváte data efektivně?“ Cílem bude představit možnosti zkvalitnění a zefektivnění využívání ERP systémů a souvisejících podnikových procesů za pomoci automatizovaného sběru a přenosu dat do informačního systému.Společnosti Combitrading a J.K.R. v polovině června uvedou Roadshow 2008 s podtitulem „Nasáváte data efektivně?“ Cílem bude představit možnosti zkvalitnění a zefektivnění využívání ERP systémů a souvisejících podnikových procesů za pomoci automatizovaného sběru a přenosu dat do informačního systému.

Součástí prezentace budou praktické ukázky zprovozněných projektů spolu s podrobným popisem průběhu nasazování, uvedení do rutinního provozu a údržby takových řešení.

Hovořit se bude o současných technologiích pro automatizované vkládání dat, EAN 13, čárových kódech, RFID, zkušenostech uživatelů s automatizovaným vstupem dat a mnoha dalších souvisejících tématech a problémech.

Pro letošní ročník byla nově zvoleno netradiční forma konference, kdy budou moci účastníci během prezentace přímo ovlivňovat její průběh za pomoci barevných kartiček, jejichž prostřednictvím každý může dát najevo, zda ho prezentace zajímá/nezajímá či zda má nějaký dotaz/poznámku).

Akce se koná v termínech 17.6. v CMC Residence Inn v Čelákovicích a následně 18.6. v hotelu Tuskulum u obci Lukov (u Zlína). Detailní program lze najít zde a registrace je možná na e-mailové adrese: andrea.komarkova(zavináč)combitrading.cz


Komentáře