Předplaťte si Computerworld a získejte řadu bonusů navíc

Nenechte si ujít speciální akci, která právě probíhá - pokud si předplatíte časopis Computerworld na rok za cenu 336 Kč (442 Sk), získáte k tomu řadu zajímavých bonusů zdarma – roční předplatné měsíčníku Business World a čtvrtletníku Security World a také jednu z knih z naší nabídky dle vlastního výběru.Nenechte si ujít speciální nabídku - pokud si předplatíte časopis Computerworld na rok za cenu 336 Kč (442 Sk), získáte k tomu řadu zajímavých bonusů zdarma – roční předplatné měsíčníku Business World a čtvrtletníku Security World a také jednu z knih z následující nabídky:

Podnikové informační systémy od Josefa Basla a Romana Blažíčka, publikaci zaměřenou na aktuální IT otázky a problémy podniků v informační společnosti.Kybernetická kriminalita od Václava Jirovského – jedná se o publikaci o hackingu, crackingu, virech a trojských koních bez tajemství.

Windows Vista od Davida Procházky – kniha pro nové uživatele tohoto operačního systému, která vás krokem za krokem provede základními postupy práce, a to od instalace až po pokročilejší nastavení systému, včetně bohatých ilustrací.Asertivitou proti stresu od Jána Praška a Hany Praškové – tato kniha popisuje, jak zlepšit kvalitu života díky umění prosadit se a zároveň respektovat potřeby druhých.Ideální kariéra od Josephine Monroe – publikace která je osobním poradcem pro volbu povolání, zaměstnání a kariéry.
Tato akce trvá do vyčerpání zásob, nejpozději však do 15. února 2008. Objednávky je možné uskutečnit na e-mailové adrese predplatne@idg.cz, na webové stránce predplatne.computerworld.cz anebo na telefonu 257 088 161. Při objednávce e-mailem nezapomeňte uvést, že objednáváte celoroční předplatné Computerworldu, kterou knihu jste si vybrali a samozřejmě i vaši plnou adresu.


Komentáře