ProCurve a Siemens budou nabízet společná komunikační řešení

ProCurve Networking by HP a Siemens Enterprise Communications oznámily, že se dohodly na vzájemné celosvětové spolupráci. V podmínkách spolupráce je stanoveno, že Siemens bude nabízet hlasová a datová řešení zahrnující jak síťové produkty ProCurve, tak technologie Voice over IP (VoIP) firmy Siemens.ProCurve Networking by HP a Siemens Enterprise Communications oznámily, že se dohodly na vzájemné celosvětové spolupráci. V podmínkách spolupráce je stanoveno, že Siemens bude nabízet hlasová a datová řešení zahrnující jak síťové produkty ProCurve, tak technologie Voice over IP (VoIP) firmy Siemens.
"Tato dohoda slučuje síly dvou významných obchodních společností, které dodávají kompletní síťová a IP komunikační řešení, která jsou vyvíjena dle potřeb zákazníků," řekl John McHugh, viceprezident a generální ředitel, ProCurve Networking by HP. "Spoluprácí se společností Siemens, bude ProCurve na trhu expandovat a to díky získání širší zákaznické základny a dále zajištěním potřeb trhu pro hlasová a datová řešení."
"Jako globální výrobci a systémový integrátoři, vidíme co je potřebné pro atraktivní, robustní a funkčně bohatá hlasová a datová řešení," řekl Thomas Roesler, senior viceprezident, Data Business, Siemens Enterprise Communications. "ProCurve Networking by HP, se svou rodinou produktů IP infrastruktury, dává naší firmě nový rozměr působnosti pro integraci dat a řešení real-time, end-to-end.


Komentáře