Seznam nabízí e-mailovou schránku s neomezenou velikostí

Internetový portál Seznam se rozhodl jako vánoční dárek svým uživatelům nadělit e-mailovou schránku s neomezenou velikostí.Internetový portál Seznam se rozhodl jako vánoční dárek svým uživatelům nadělit e-mailovou schránku s neomezenou velikostí.

Tento krok se však týká jen těch uživatelů, kteří se rozhodli rozšířit si schránku na 2 GB prostřednictvím placené SMS zprávy. Ostatní uživatelé, kteří z jakéhokoliv důvodu tento krok neučilili, tedy budou mít stále k dispozici kapacitu pouze 10 MB a navíc i stále platné omezení vyhledávání dle slov v uložených zprávách.

O změně kapacity na neomezenou vás bude informovat text ve spodní řádce pod výpisem mailů: Vaše e-maily zabírají xxx MB. Velikost Vaší schránky je neomezená.

Seznam je prvním z velkých portálů v Česku, který podobný krok učinil, ale není vyloučeno, že jej budou následovat i další. Seznam si od tohoto kroku pravděpodobně slibuje větší zájem uživatelů, kteří budou mít možnost posílat vyšší objem dat. Nicméně podle aktuálních informací v nápovědě stále platí, že maximální velikost jedné odchozí zprávy ze Seznamu je 13 MB, což rozesílání vyšších objemů dat bude i nadále limitovat a řada uživatelů by pravděpodobně preferovala odstranění tohoto omezení.

Více informací najdete na http://email.seznam.cz/info?pageId=unlimited


Komentáře