Společnost z Redmondu jmenuje novou ředitelku pro rozvoj trhů

Microsoft oznámil jmenování Veroniky Přikrylové na pozici generální ředitelky pro rozvoj trhů střední a východní Evropy. Dosavadní generální ředitelka společnosti pro pobaltské země a Kazachstán bude přímo podřízená Vahé Torrosianovi, viceprezidentovi společnosti Microsoft pro oblast Evropy, Středního východu a Afriky.Microsoft oznámil jmenování Veroniky Přikrylové na pozici generální ředitelky pro rozvoj trhů střední a východní Evropy. Dosavadní generální ředitelka společnosti pro pobaltské země a Kazachstán bude přímo podřízená Vahé Torrosianovi, viceprezidentovi společnosti Microsoft pro oblast Evropy, Středního východu a Afriky.

S platností od 21. června se Veronika Přikrylová začne věnovat svým novým úkolům, které zahrnují vytváření obchodní strategie pro celou oblast střední a východní Evropy a podporu prodeje, marketingu a služeb v Arménii, Azerbájdžánu, Bosně a Hercegovině, Makedonii a na Kypru a Maltě. Veronika Přikrylová bude dále zodpovědná za úspěšné zavádění firemní strategie a programů Skupiny pro rozvoj rychle rostoucích trhů (Emerging Segment Market Development group) ve všech zemích regionu střední a východní Evropy.

Veronika Přikrylová pracuje v Microsoftu od roku 1996. Posledních 12 měsíců řídila obchodní a marketingové aktivity v Estonsku, Litvě, Lotyšsku a Kazachstánu. Předtím Veronika tři roky působila v roli obchodní a marketingové ředitelky českého a slovenského zastoupení společnosti Microsoft.


Komentáře