Steve Ballmer v Praze: Za vědou i strategickými jednáními

Včera po osmé hodině večerní přistál na ruzyňském letišti soukromý speciál se Stevem Ballmerem, prezidentem a výkonným ředitelem společnosti Microsoft – po odchodu Billa Gatese nejvýznamnější osobností Microsoftu a jedním z nejvlivnějších lidí současného IT světa. Cílem jeho návštěvy je setkání s českými politiky, studenty a podnikateli a účast na Evropském fóru vědy a techniky Praha.Včera po osmé hodině večerní přistál na ruzyňském letišti soukromý speciál se Stevem Ballmerem, prezidentem a výkonným ředitelem společnosti Microsoft – po odchodu Billa Gatese nejvýznamnější osobností Microsoftu a jedním z nejvlivnějších lidí současného IT světa. Cílem jeho návštěvy je setkání s českými politiky, studenty a podnikateli a účast na Evropském fóru vědy a techniky Praha.

Steve Ballmer se během svého pobytu v rámci cesty po Evropě plánuje setkat mimo jiné s rektorem Vysoké školy ekonomické v Praze prof. Richardem Hindlsem a českými softwarovými vývojáři. Jednat by měl také s Ivo Lukačevičem, zakladatelem a majitelem českého internetového portálu Seznam.cz, o který se Microsoft v poslední době intenzivně zajímá.

Svoji návštěvu v Praze pak plánuje zakončit schůzkou s ministrem vnitra Ivanem Langerem. Steve Ballmer odletí z Prahy dnes v pozdních odpoledních hodinách, a na své cestě po Evropě bude pokračovat do Ruska.
Nenechte si ujít:
Bill Gates říká: cenzura internetu nebude fungovat

Microsoft vyvíjí od základů nový operační systém

Chystá se Microsoft vyhlásit open source válku?

Los Angeles: Největší podnikový křest v historii Microsoftu

Vize budoucnosti Billa Gatese: interaktivní zábava, počítače místo učebnic

Na této adrese můžete dnes od 13:45 sledovat živý přenos vystoupení Steva Ballmera na zmíněném Evropském fóru vědy a techniky Praha. Na ní pak bude živě přenášen i celý program konference.


Steva Ballmer přiletěl do České republiky

Zleva: Jane Gilson, generální ředitelka společnosti Microsoft v České republice, Vahé Torossian, viceprezident společnosti Microsoft pro střední a východní Evropu, Steve Ballmer, prezident a výkonný ředitel společnosti Microsoft.

Aktualizace: Podle zprávy ČTK se šéf Microsoftu Steve Ballmer s majitelem největšího tuzemského portálu Seznam.cz Ivo Lukačovičem o případném prodeji jeho firmy vůbec nebavil.


Komentáře