T-Mobile ohlásil nové služby a tarify

Společnost T-Mobile ohlásila uvedení nové služby Combi, která má za cíl kombinovat výhody tarifu a předplacené karty. Dále pak oznámila, že v nejbližší době bude SMS brána na strákách t-zones zpřístupněna všem uživatelům (tedy nejen pro své zákazníky), kteří budou moci jejím prostřednictvím posílat SMS do sítě T-Mobile bez omezení. Poslední uvedenou novinkou je tarif Bav se s Mých5.Společnost T-Mobile ohlásila uvedení nové služby Combi, která má za cíl kombinovat výhody tarifu a předplacené karty. Dále pak oznámila, že v nejbližší době bude SMS brána na strákách t-zones zpřístupněna všem uživatelům (tedy nejen pro své zákazníky), kteří budou moci jejím prostřednictvím posílat SMS do sítě T-Mobile bez omezení. Poslední uvedenou novinkou je tarif Bav se s Mých5.

T-Mobile Combi existuje ve dvou verzích - normální a HIT - a funguje na principu předplacené karty - zákazník si dobíjí kredit a má současně přehled nad svými výdaji za telefon. K tomu však dostane všechny výhody paušálních tarifů - telefon od 1 Kč (ceny dotovaných telefonů jsou pak stejné, jako u tarifu Kredit 250), nebo 20 % kreditu zdarma každý měsíc (u varianty HIT, kdy ovšem nelze využít možnost získat zvýhodněný telefon) a k tomu navíc sazby za volání, SMS i MMS podobné jako u paušálních tarifů.

Podmínkou pro využívání této nabídky je písemný závazek minimálního měsíčního dobíjení po dobu 24 měsíců. Kredit lze vyčerpat kdykoliv podle vlastního uvážení, není nutné jej spotřebovat v daném měsíci. Novinku mohou zákazníci využívat v podobě tarifu Combi 300, kde minimální měsíční dobíjená částka činí 300 Kč.

T-Mobile Combi, respektive jeho HITová varianta se dá pořídit ke stávajícímu nebo novému Twist číslu, přičemž smlouva může být uzavřena prostřednictvím libovolného prodejního kanálu T-Mobile. Zákazníci si mohou zvolit také některý z výhodných Twist balíčků dle platné nabídky: Twist SMS Víkend 300, Twist NEJ Nonstop, Twist Volání 100 či Girls Talk.

O dokončení aktivace je zákazník informován pomocí SMS a začíná mu běžet první období plnění závazku. Pět dní před skončením každé měsíční lhůty obdrží esemesku s údaji, jakou částkou a do kdy musí dobít kredit, pokud tak ještě neučinil.

V případě opomenutí minimálního dobití je k dispozici opravná lhůta v délce jednoho měsíce - do splnění závazku v tomto období jsou na kartě účtovány služby dle ceníku Twist Start. Pokud zákazník nedobije kredit ani v daném termínu, na kartě jsou zablokovány odchozí služby a běží další měsíční opravné období. Po vypršení druhého dodatečného termínu bez nápravy je karta zablokována a uživateli T-Mobile Combi je vyúčtována pokuta ve výši zbývajících měsíčních závazků.

Služba bude dostupná od 18. srpna. Současně také T-Mobile představil tarif Bav se s Mých5, která je určena mladým lidem do 26 let a umožňuje posílat textové zprávy zcela zdarma na pět vybraných čísel v libovolné tuzemské síti a volání na ně stojí 2,90 Kč včetně daně za minutu. V ostatních případech je pak cenu 5,95 Kč. Měsíční paušál tarifu činí 99 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.

BAV SE s Mých5 lze využívat při uzavření smlouvy na 12, nebo 24 měsíců (jeden tarif na jedno rodné číslo). V případě dvouletého závazku si pak může zájemce pořídit telefon za zvýhodněnou cenu.
Nenechte si ujít:
iPhone 3G se v ČR začne prodávat 22. srpna

T-Mobile představil univerzální 4G USB modem

ICQ přichází s předplacenou ICQ SIM kartou

T-Mobile zlevňuje datový roaming (a přináší další novinky)

Skype již i v mobilních telefonech!

U:fon radikálně snižuje ceny svých modemů


Komentáře