Telefónica nabízí ADSL 8 Mb/s i pevnou linku dohromady za 500 Kč

Telefónica O2 připravila pro nové zákazníky možnost získat O2 Internet ADSL 8Mb za 500 Kč s DPH měsíčně po dobu jednoho roku, a to bez dalších poplatků za pevnou linku. V rámci akce Dny pohádkových cen mohou pořídit tuto časově omezenou nabídku až do 26. 10. 2008.


Telefónica O2 připravila pro nové zákazníky možnost získat O2Internet ADSL 8Mb za 500 Kč s DPH měsíčně po dobu jednoho roku, a to bez dalších poplatků za pevnou linku. V rámci akce Dny pohádkových cen mohou pořídit tuto časově omezenou nabídku až do 26. 10. 2008.

"Po nedávném zrychlení Internetu ADSL na 8Mb v již základní variantě, které se setkalo s ohromným zájmem, pokračujeme další nabídkou, kterou české domácnosti jistě uvítají. Tou je vysokorychlostní internet za atraktivní cenu a bez dalších poplatků,"říká Jan Karas, ředitel pro marketing spotřebitelského segmentu a dodává: "věříme, že tato nabídka bude zajímavá i pro zákazníky, kteří uvažují o změně poskytovatele internetu."

Zákazníci, kteří si od 13. do 26. října 2008 nově objednají Internet ADSL 8Mb/s v balíčku O2 Duo mohou surfovat na internetu celý rok za cenu 500 Kč měsíčně včetně DPH a navíc mohou využívat 300 minut na volání do všech pevných sítí v České republice.

Nabídka platí při uzavření smlouvy na 12 měsíců. Standardní cena za O2 Duo ADSL 8M od 13. měsíce je jinak 899 Kč včetně DPH. Aktivace služby je 1 Kč včetně DPH.

Ke službě je také možné si pořídit Wi-Fi modem, se kterým uživatelé bezdrátově pokryjí celou svoji domácnost a k internetu připojí příslušně vybavené počítače a další elektroniku. Cena za něj činí 599 Kč včetně DPH.

Nenechte si ujít:
ADSL od Českých Radiokomunikací nabízí rychlost až 20 Mb/s

GTS Novera od září zrychlí internetové připojení na 16 Mbit/s

Volný zrychluje připojení k internetu - na 16 Mbit/s

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

U:fon radikálně snižuje ceny svých modemů

Testovali jsme U:fonův fofr internet

Volný má vysokorychlostní internet bez pevné linky


Komentáře