U:fon radikálně snižuje ceny svých modemů

Mobilní operátor U:fon od srpna nabízí modemy pro příjem Fofr internetu za výrazně nižší ceny než dosud. Snížení cen až o 80 % platí pro všechny zákazníky, tedy soukromé osoby i firemní klientelu, a je trvalé. Díky tomu se tato služba stává dostupnější a také výrazně atraktivnější.Mobilní operátor U:fon od srpna nabízí modemy pro příjem Fofr internetu za výrazně nižší ceny než dosud. Snížení cen až o 80 % platí pro všechny zákazníky, tedy soukromé osoby i firemní klientelu, a je trvalé.

U:fon spustil službu Fofr internet v květnu 2007. Údajně jako první v Evropě přitom využil síť třetí generace CDMA 2000 v tzv. revizi A.

„Díky našemu úsilí je Fofr internet dle nezávislých statistik serveru www.rychlost.cz nejrychlejším mobilním připojením k internetu nabízeným českými mobilními operátory. V červenci dosahovala průměrná rychlost u stahování dat 661 Kbit/s, u odesílání 281 Kbit/s,“ říká Zdeněk Bílek, technický ředitel společnosti MobilKom. Také redakční testy Computerworldu potvrzují dosažení podobných rychlostí. Více lze najít v článku Testovali jsme U:fonův fofr internet.

Díky radikálnímu poklesu cen dochází u USB modemů ke snížení ceny dotovaného zařízení o 2 499 Kč – z 2 999 Kč na 500 Kč, zlevnění u standardní ceny je o 2 000 Kč – z 5 000 Kč na 3 000 Kč. Wifi router lze nově pořídit v dotované nabídce za 3 000 Kč (sleva z původních 4199 Kč), v nedotované za 5000 Kč (sleva z původních 5999 Kč).

K 1. srpnu tak zaniká prodej speciální nabídky Fofr internetu za 699 Kč měsíčně s přístrojem za zvýhodněnou cenu 999 Kč, neboť nové, agresivní snížení cen se týká již trvalé nabídky Fofr internetu s tarifem za 594 Kč měsíčně.
Nenechte si ujít:
U:fonův mobil: Volání i paušál zdarma

U:fon rozšiřuje nabídku rychlého internetu

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

U:fon nabízí nejlevnější tarif pro pevnou linku všem

T-Mobile rozšiřuje nabídku datových služeb

Testovali jsme U:fonův fofr internet

„Zájem o U:fonův Fofr internet je od samého začátku vysoký, avšak mezi poptávkou a pořízením dosud stál poměrně vysoký počáteční náklad na modem,“ říká k úpravě cen Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona. „Naší filozofií je zpřístupnit internet každé české domácnosti. Proto věříme, že za 500 Kč si bude moci Fofr internet vyzkoušet opravdu každý.


Komentáře