Vítězové soutěže Zlatý Kaktus známi

Nadace Terezy Maxové a společnost Kaktus Software, společně s mediálním partnerem, časopisem Computerworld, vyhlásili vítěze veřejné soutěže na nový grafický návrh webové prezentace Nadace Terezy Maxové s názvem Zlatý Kaktus.Nadace Terezy Maxové a společnost Kaktus Software, společně s mediálním partnerem, časopisem Computerworld, vyhlásili vítěze veřejné soutěže na nový grafický návrh webové prezentace Nadace Terezy Maxové s názvem Zlatý Kaktus.

Do soutěže bylo přihlášeno více než 30 grafických návrhů.Celkovým vítězem soutěže se stal Jaromír Ondra - soutěžní návrh č. 12, který získal hlavní cenu soutěže Zlatý Kaktus – multimediální přenosný počítač. Pořadí dalších úspěšných návrhů, jejich autoři získali drobná ocenění od pořadatelů soutěže, bylo následující:

2. Michal Tuschl – návrh č. 7
3. L´ubomír Jurík - návrh č. 24
4. Marek Švárný - návrh č. 11
5. Jaromír Ondra - návrh č. 16
6. Petr Knopp - návrh č. 21
7. Ondřej Šponiar - návrh č. 18
8. Tomáš Picka - návrh č. 15
9. Simona Soldánová - návrh č. 13
10. Thomas Prentis - návrh č. 6


Tereza Maxová, patronka Nadace Terezy Maxové a Jaromír Ondra, vítěz soutěže „Zlatý Kaktus – O nový grafický návrh webové prezentace Nadace Terezy Maxové“.

Nejlepší návrhy jakož i návrhy dalších účastníků jsou dostupné na webové stránce soutěže www.zlatykaktus.cz .

Výherce byl vybrán na základě rozhodnutí vyhlašovatele soutěže, společnosti KAKTUS Software, který při hodnocení návrhů přihlédl k výsledkům hlasování veřejnosti.


Komentáře