Vodafone nabízí notebook s neomezeným internetem

Vodafone nabízí firemním zákazníkům kompletní balíček "Internet v notebooku bez starostí" pro neomezené připojení k internetu na cestách. Jeho součástí je datový tarif Připojení na stálo, modem ve tvaru flash disku, notebook Dell za cenu o 40% nižší než je standardní nabídka výrobce a k němu navíc i nepřetržitý technický servis společnosti Dell a opravu do druhého dne zdarma.Vodafone nabízí firemním zákazníkům kompletní balíček "Internet v notebooku bez starostí" pro neomezené připojení k internetu na cestách. Jeho součástí je datový tarif Připojení na stálo, modem ve tvaru flash disku, notebook Dell za cenu o 40% nižší než je standardní nabídka výrobce a k němu navíc i nepřetržitý technický servis společnosti Dell a opravu do druhého dne zdarma.

Balíček Internet v notebooku bez starostí konkrétně obsahuje:
  • Neomezený mobilní internet díky tarifu Připojení na stálo
  • Vodafone mobile connect flash K2540 - samoinstalační datový modem v podobě flash disku podporující technologie GPRS a EDGE. Výhodou jsou miniaturní rozměry.
  • Notebook Dell Vostro 1510 - Wi-Fi a Bluetooth rozhraní, čtečka otisků prstů pro větší bezpečnost dat, širokoúhlý displej 15,4“ WXGA+, vestavěná web kamera
  • Technický servis ProSupport společnosti Dell – možnost konzultovat problémy s techniky firmy Dell po telefonu 24 hodin denně 7 dní v týdnu, či oprava notebooku do 24 hodin přímo v kanceláři
Notebook Dell Vostro 1510 si firemní zákazníci Vodafonu mohou pořídit na dvouletý operativní leasing od společnosti Grenkeleasing a zaplatí tak každý měsíc1307 Kč včetně DPH. Tyto náklady si navíc mohou odečíst z daní a po splacení celkové částky buď notebook od leasingové společnosti odkoupit, nebo odevzdat zpět a koupit si nový.

Prostřednictvím Vodafone si zákazníci mohou tento notebook koupit i jednorázově za 24 777 Kč včetně DPH. V obou případech dostanou zákazníci k přístroji nepřetržitý technický servis firmy Dell zdarma.

Cena datového tarifu Připojení na stálo pro neomezené přenosy dat (FUP 3 GB) je 650 Kč včetně DPH za měsíc. Zvýhodněná cena modemu s aktivací nové SIM karty s datovým tarifem Připojení na stálo je 177 Kč včetně DPH.

Celkově tak lze balíček Internet v notebooku bez starostí pořídit za 1968,90 Kč měsíčně po dobu dvou let a 177 Kč jednorázově za modem.

Zvýhodněná cena datového zařízení je podmíněna řádným užíváním datového tarifu Připojení na dlouho po dobu 6 měsíců.

Více informací naleznete na www.vodafonenotebook.cz


Komentáře