Volný TV míří do dalších českých měst

Český telekomunikační operátor Volný, nyní rozšiřuje pokrytí své služby digitální televize. Nově je služba Volný TV dostupná v Praze v oblasti Vinohrad, Těšnova a Praha-střed a nově také v Ústí nad Labem, Hradci Králové a Plzni.Český telekomunikační operátor Volný, nyní rozšiřuje pokrytí své služby digitální televize. Nově je služba Volný TV dostupná v Praze v oblasti Vinohrad, Těšnova a Praha-střed a nově také v Ústí nad Labem, Hradci Králové a Plzni.

Operátor rovněž pracuje na rozšíření služeb (dnes funguje elektronický programový průvodce, on-line videopůjčovna, možnost zastavit nebo od začátku spustit aktuální program, on-line fotoalbum, hry, atd.) a programové nabídky. Volný TV je kabelová digitální televize založená na technologii IPTV (Internet Protocol Television), která umožňuje přenos televizního signálu prostřednictvím telefonních linek. Díky tomu mohou zákazníci využívat v rámci služby tripple play současně telefonní služby, vysokorychlostní přístup k internetu a TV služby.

Kromě nabídky téměř 40 televizních stanic Volný TV obsahuje i premiérové filmové kanály, službu elektronického programového průvodce, on-line videopůjčovnu (Video On Demand), službu HBO Digital a další služby jako je fotoalbum, nebo hry. Součástí služby je i funkce televizního programového průvodce (EPG), který poskytuje podrobné informace a obrázky k vybranému pořadu, hodnocení filmů apod., a to až na 14 dní dopředu. Jednou z hlavních výhod VOLNÝ TV je možnost vytvoření vlastního televizního kanálu – „Moje TV“.

Cena základní TV služby včetně pronájmu špičkového modemu a set top boxu, který umožňuje u vybraných programů zastavení živého vysílání, či puštění aktuálního programu od začátku, je 297 Kč měsíčně. Volný nabízí službu v balíčku s neomezeným vysokorychlostním internetem 2 Mb/s a s výhodným voláním, a to za cenu od 996 Kč měsíčně (s DPH), včetně pronájmu telefonní linky.

Zákazník, který chce službu Volný TV využívat, si musí objednat nebo mít zřízenu službu Volný Internet na síti Volný (na bázi LLU).


Komentáře