Vyzkoušejte nový e-Computerworld a získejte jednu z mnoha atraktivních cen!

Redakce Computerworldu se rozhodla uspořádat novou soutěž spojenou s anketou o elektronické podobě našeho časopisu. Výhry v ní jsou více než lákavé – flashdisky s kapacitou 4 GB, 2 GB a 1 GB, roční předplatné tištěného Computerworldu a navíc úplně každý, kdo se ankety zúčastní, dostane exkluzivní knihu o nových IT technologiích!Redakce Computerworldu se rozhodla uspořádat novou soutěž spojenou s anketou o elektronické podobě našeho časopisu. Výhry v ní jsou více než lákavé – flashdisky s kapacitou 4 GB, 2 GB a 1 GB, roční předplatné tištěného Computerworldu a navíc každý, kdo se zúčastní, dostane knihu o nových IT technologiích!

Vzhledem k tomu, že nás zajímají vaše názory na novou elektronickou verzi tištěného Computerworldu (takzvaný e-Computerworld, nejedná se tedy o tento náš web, ale speciální novou podobu papírového Computerworldu), která je k dispozici na adrese http://try.pressmart.net/computerworld, rozhodli jsme se tentokrát naši novou soutěž spojit s anketou a odměnit každého, kdo se jí zúčastní.

Stačí si jen prohlédnout e-Computerworld, ve kterém se dá snadno listovat, ukládat jednotlivé stránky či si k nim dokonce i dělat elektronické poznámky, a pak nám napsat vaše názory na něj. Každý, kdo nám napíšou svoji odpověď na všechny otázky, si bude moci u nás v redakci vyzvednout jako poděkování za účast knihu 10 nejžhavějších technologií světa počítačů a internetu a ti z vás, kteří navíc i nejpřesněji odpoví na tipovací otázku, získají jednu z hlavních cen!

První cena je totiž USB flashdisk s kapacitou 4 GB, druhá pak flashdisk s kapacitou 2 GB a třetí cenou je flashdisk s kapacitou 1 GB. Navíc všichni výherci na prvních třech místech získají ještě předplatné tištěného Computerworldu na celý rok!

Soutěž trvá do konce května 2008, ale v případě, že se sejdou stejné správné tipy na poslední otázku, stane se výhercem ten, kdo odpověděl dříve. Stejně tak při opakovaném hlasování ze stejné IP adresy či prokazatelně od stejného člověka budeme akceptovat pouze první přijatou odpověď.

Neváhejte proto a pusťte se do vyplňování, přejeme všem hodně štěstí!

Aktualizace: Děkujeme všem za odpovědi, ozveme se vám v nejbližší době e-mailem s informacemi o předání výher!


Komentáře