Vyzkoušejte si produkty Sun zcela zdarma

Společnost Sun Microsystems představila možnost pro všechny zájemce o moderní serverová řešení, pracovní stanice, datová úložiště i síťové prvky v České republice. Po dobu 60 dní mohou zkoušet v reálných podmínkách a dle svých skutečných potřeb nejnovější produkty Sun s plnou technickou podporou.Společnost Sun Microsystems představila možnost pro všechny zájemce o moderní serverová řešení, pracovní stanice, datová úložiště i síťové prvky v České republice. Po dobu 60 dní mohou zkoušet v reálných podmínkách a dle svých skutečných potřeb nejnovější produkty Sun s plnou technickou podporou.

Za tuto možnost zájemci nezaplatí nic, tedy ani dopravu v obou směrech.

Sun pro zkušební program vybral sadu moderních produktů a jejich konfigurací. Dostupné produkty najdete v přehledu na stránce www.sun.com/tryandbuy/products.jsp. Protože se výběr a konfigurace v jednotlivých zemích mohou mírně lišit, konkrétní seznam produktů dostupných pro Českou republiku zobrazíte, pokud přejdete na stránku www.sun.com/tryandbuy/applyonline.jsp a vložíte údaj o cílové zemi a požadované kategorii řešení Sun, o které máte zájem.

Systémy dodávané k bezplatnému vyzkoušení jsou vždy nové. Je to výhodné, protože pokud se zákazník později rozhodne pro nákup, na konci zkušební doby je již nemusí vracet a vyměňovat za nové. Celý proces od podání žádosti až po doručení zkušebního systému může trvat 8–20 pracovních dní. Zástupce Sunu bude poté v průběhu zkušebního období uživatele osobně kontaktovat, aby se přesvědčil, jak testování probíhá, zda nemá dotazy či zda nepotřebuje pomoci se zajištěním úspěšného testování.
Nenechte si ujít:
Platformu pro doručování videa přes sítě IP představil Sun

Accenture a Sun představily pokročilé řešení pro správu identit

Přenosná datová centra od Sunu jsou už v prodeji

Zájem o x86 servery stoupá na úkor unixových

Pro další informace a detaily můžete navštívit webové stránky http://cz.sun.com/tryandbuy/.Komentáře