Získejte za svojí diplomovou práci 100 000 Kč!

Společnost Profinit za podpory vysokých škol zahájila již druhý ročník soutěže o nejlepší diplomovou práci v oblasti Software Engineering a Computer Science. Vítěz soutěže získá 100 000 Kč.Společnost Profinit za podpory vysokých škol zahájila již druhý ročník soutěže o nejlepší diplomovou práci v oblasti Software Engineering a Computer Science. Vítěz soutěže získá 100 000 Kč.

Soutěže se mohou účastnit studenti českých a slovenských vysokých škol, kteří ve školním roce 2007/2008 napíší diplomovou práci na téma z oblasti Software Engineering nebo Computer Science a do 30. 5. 2008 odevzdají přihlášku. Prvního ročníku se v loňském roce zúčastnilo padesát studentů a jedním z hlavních cílů je, aby projekt dlouhodobě podporoval technické vysoké školství a motivoval studenty k věnování většího úsilí do studia, které mohou následně uplatnit v praxi, říká k tomu Tomáš Pavlík, výkonný ředitel a spolumajitel společnosti Profinit.

Vítěz soutěže, kterého vybere odborná porota složená ze zástupců soukromých firem i akademické sféry, obdrží finanční odměnu v hodnotě 100 000 Kč. Další zajímavé práce mohou získat speciální ceny partnerů soutěže v hodnotě 20 000 Kč. Odměněni budou také vedoucí vítězných prací a katedry oceněných studentů získají finanční příspěvek na nákup literatury či jiných pomůcek pro zkvalitnění výuky. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen proběhne 17. září 2008.
Nenechte si ujít:
Získejte Windows Vista Ultimate zadarmo!

Výsledky Vánoční soutěže Computerworldu

Průlomový objev: nová technologie neuvěřitelně zvýší výdrž akumulátorů!

Nová technologie přinese naprostou revoluci v oblasti mikroprocesorů!

Mediálním partnerem této akce je časopis Computerworld. Více informací o soutěži, partnerech projektu a spolupracujících vysokých školách je k dispozici na adrese: www.it-diplomkaroku.cz.


Komentáře