PCS

Nenechte si 25. 5. ujít přímý přenos on-line!

Každý registrovaný účastník obdrží dárek!

 

Kryptoviry a malware pod 100% kontrolou

>> Reputační platforma McAfee Threat Intelligence (TIE)

>> Security Information and Event Management (SIEM)

Prognóza vývoje bezpečnostních hrozeb upozorňuje na hlavní trendy: rozvoj ransomwaru, mobilního malwaru, útoky proti systémům cloudu, webovým aplikacím nebo virtuálním měnám. Útočníci budou cílit na hypervisory a snažit se obcházet ochrany typu sandbox.

Co se skrývá pod názvem McAfee Threat Intelligence Exchange? Je to systém, který poskytuje inovativní ochranu koncových bodů. Využívá reputační informace z různých zdrojů, učí se a přizpůsobuje se lokálnímu prostředí a tím okamžitě zastavuje nové, neznámé hrozby – kryptoviry a další malware. Díky systémům SIEM si pak můžete udržet přehled o firemní infrastruktuře a monitorovat a analyzovat probíhající události.

Živým webcastem na toto více než zásadní téma vás provede šéfredaktor ChannelWorldu Jan Mazal, který si před kameru pozval špičky Intel Security Group v ČR a SR: Alenu Řezníčkovou, Territory a Channel manažerku ČR a SR, Jana Strnada, Presales Engeeneera Intel Corp., a gold partnera, spol. PCS, divizi DataGuard, zastoupenou Senior Technical Consultantem Jiřím Endrštem. Do přenosu bude opět možné aktivně zasahovat a klást dotazy.

Webcast proběhne naživo, ve středu 25. 5. od 10:00. Pro zhlédnutí postačí jen stručná registrace. Po vyplnění formuláře níže na této stránce obdržíte patřičné instrukce.

Každý registrovaný účastník, jenž se přihlásí do webcastu, získá jako dárek USB paměť.

Pokud při registraci uvedete i své telefonní číslo, přijde vám včas upozornění v podobě SMS.

Těším se, že budete zase s námi!

Radan Dolejš
šéfredaktor Computerworldu
Registrace byla ukončena.