PCS

Nenechte si 26. 10. ujít přímý přenos on-line!

Každý registrovaný účastník obdrží dárek!

 

Nové techniky útoků vs. progresivní přístup ochrany

>> Nový McAfee Endpoint Protection 10.2 & 10.5

>> Novinky Dynamic Application Containment

Jak všichni víme, ransomware je typ malwaru, který zašifruje přístupu k datům a vyžaduje zaplacení výkupného. Dokonce i velmi nezkušení útočníci mohou dnes využít ransomware-as-a-service a napadnout počítače a mobily, které máte u vás ve firmě na starosti.

Obrovský nárůst počtu škodlivých e-mailů obsahujících hrozbu ransomwaru nás přiměl spojit se s Intel McAfee Security a uspořádat webcast, kde si budeme povídat o nových progresivních způsobech ochrany. Ani naše IT oddělení totiž nechce platit za svěřenou techniku zvlášť tučné výkupné ;-)

Živým webcastem vás opět provede šéfredaktor ChannelWorldu Jan Mazal. Před kameru si pozval špičky Intel Security Group v ČR a SR: Alenu Řezníčkovou, Territory a Channel manažerku ČR a SR, a Jana Strnada, Presales Engeeneera Intel Corp. Divize DataGuard, spol. PCS, která je dlouholetým gold partnerem, bude zastoupena Pavlem Švíbkem, technickým konzultantem. Do přenosu bude opět možné aktivně zasahovat a klást dotazy.

Webcast proběhne naživo, ve středu 26. 10. od 10:00. Pro zhlédnutí postačí jen stručná registrace. Po vyplnění formuláře níže na této stránce obdržíte patřičné instrukce.

Každý registrovaný účastník, jenž se přihlásí do webcastu, získá jako dárek USB paměť.

Pokud při registraci uvedete i své telefonní číslo, přijde vám včas upozornění v podobě SMS.

Těším se, že budete zase s námi!

Radan Dolejš
šéfredaktor Computerworldu
Registrace byla ukončena.