mcafee PCS

Nenechte si 10. 11. ujít přímý přenos on-line!

 

DLP: nedílná součást naplnění regulace GDPR

>> Řešení, které monitoruje i blokuje jakékoli přesuny dat

V dnešní době zaměstnanci používají běžně k práci svá soukromá zařízení. Citlivá data posílají soukromými e-maily, ukládají do soukromých cloudových úložišť, odnášejí na přenosných médiích, tisknou nebo publikují na sociálních sítích. Kromě ochrany sítí, koncových bodů a serverů je proto vhodné nasadit i speciální řešení fungující právě na úrovni dat.

Platforma McAfee Data Loss Prevention sleduje práci s citlivými daty. Jakékoliv jejich přesuny (včetně kopírování přes schránku nebo pomocí otisků obrazovky) dokáže systém monitorovat nebo zablokovat. Data jsou díky tomu chráněna i v případě fyzické ztráty mobilních zařízení nebo při narušení bezpečnosti koncových bodů. McAfee DLP podporuje zajištění shody s bezpečnostními regulacemi a lze jej použít i pro účely auditu.

Živým webcastem vás provede šéfredaktor ChannelWorldu Jan Mazal, který si před kameru pozval tyto bezpečnostní specialisty:

  • Alena Řezníčková, Territory a Channel manažerka, McAfee
  • Jan Strnad, Presales Engineer, McAfee
  • Pavel Švíbek, Technical Consultant, PCS - divize DataGuard

Do přenosu bude opět možné aktivně zasahovat a klást dotazy. Otázku můžete položit už při registraci.

Webcast proběhne naživo, v pátek 10. 11. od 10:00. Pro zhlédnutí postačí jen stručná registrace. Po vyplnění formuláře níže na této stránce obdržíte patřičné instrukce.

Pokud při registraci uvedete i své telefonní číslo, přijde vám včas upozornění v podobě SMS.

Těším se, že budete zase s námi!

Radan Dolejš
šéfredaktor Computerworldu
Registrace byla ukončena.