redhat

Nenechte si 13. září ujít náš nový webinář!

 

Red Hat a Linux containery ve vašem datacentru

» Strategie Red Hatu v oblasti platformy jako služby

» Mohu se zbavit VMwaru a celé virtualizace?

» Ukázky úspěšného nasazení a využití

» Od virtualizace ke containerizaci

» Kubernetes, Google a Red Hat - jak partnerství funguje?

Jsme opravdu rádi, že vám v tomto webináři můžeme představit OpenShift Enterprise PaaS - cloudové řešení platformy jako služby od společnosti Red Hat. Je to řešení, které umožňuje nasazení jak v režimu on-premise, tak i v prostředí soukromého cloudu, přičemž - na rozdíl od IaaS nebo SaaS - umožňuje přístup na vyžádání ke cloudové aplikační platformě. Podniky díky tomu mohu velmi snadno a rychle vytvářet containerizované aplikace, které škálují dle jejich aktuálních potřeb.

Před objektiv naší kamery se nám podařilo získat odborníky ze společnosti Red Hat - solution architecta Jiřího Koláře a developer advocata Marka Jelena, s nimiž budeme na toto téma diskutovat. Během webináře bude možné klást pozvaným specialistům dotazy, a budou k dispozici i pro chat.

NOVINKA! Již nyní můžete diskutujícím položit otázku na cokoli, co vás zajímá. Využijte k tomu registrační formulář.

Webinář se koná v úterý 13. 9. ve 13:00. Pro zhlédnutí postačí jen stručná registrace. Po vyplnění formuláře níže na této stránce obdržíte patřičné instrukce.

Pokud při registraci uvedete i své telefonní číslo, přijde vám včas upozornění v podobě SMS.

Nezapomeňte se tedy určitě zaregistrovat a zapsat si datum do kalendáře! Klikněte zde ( Apple, Kalendář Google, Outlook ), chcete-li zapsat webinář do svého kalendáře automaticky.

Těším se, že budete zase s námi!

Radan Dolejš
šéfredaktor Computerworldu
Registrace byla ukončena.