Asus představil technologii Express Gate pro snadný přístup k internetu

Inovační technologie Express Gate přináší podle slov Asusu novou cestu k surfování, chatování a hraní pouhým stisknutím tlačítka.Inovační technologie Express Gate přináší podle slov Asusu novou cestu k surfování, chatování a hraní pouhým stisknutím tlačítka.

Společnost Asus představila nejnovější funkci Express Gate. Tento dodatečný vestavěný operační systém umožňuje velmi rychlé spuštění systému a nabízí celou řadu běžně používaných funkcí u širokého portfolia notebooků založených na nejnovější platformě Intel.

Díky tomu, že mají uživatelé velmi prakticky přístup na internet, mohou nyní třeba poslat e-mail na poslední chvíli než vyrazí do práce, prohlížet internet mezi schůzkami nebo komunikovat s přáteli a rodinou, to vše téměř ihned.

Navíc funkce Express Gate v podstatě vytvořila dva počítače v jednom, a je tak mnohem jednodušší si je sdílet. V prostředí Express Gate lze brouzdat po internetu nebo sdílet hudbu a fotografie bez jakéhokoliv zásahu do souborů pod operačním systémem Windows, určených pro osobní použití.

Firma Asus se snaží zákazníkům nabízet řešení, která jsou snadno použitelná a současně velmi výkonná, uvádíl Tony Chen, generální manažer oddělení pro notebooky společnosti Asus. S Express Gate si podle něj mohou uživatelé vychutnat okamžitý přístup k internetu s dosud nebývalou rychlostí a jednoduchostí.Nový notebook od Asusu s technologií Express Gate.


Komentáře