Canon rozšiřuje skenovací funkce

Společnosti Canon a eCopy uvedly nové portfolio softwarových produktů eCopy ShareScan. Nové řešení je určeno ke skenování a distribuci dokumentů. Zákazníkům, kteří používají multifunkční zařízení Canon, umožní převod papírových dokumentů do softwarových aplikací a elektronického workflow.Společnosti Canon a eCopy uvedly nové portfolio softwarových produktů eCopy ShareScan. Nové řešení je určeno ke skenování a distribuci dokumentů. Zákazníkům, kteří používají multifunkční zařízení Canon, umožní převod papírových dokumentů do softwarových aplikací a elektronického workflow.

Poprvé se objevuje řešení ShareScan ve dvou verzích – eCopy ShareScan Essentials a eCopy ShareScan Suite. Nový eCopy ShareScan Essentials splňuje základní potřeby pracovních skupin a malých a středních podniků jako například skenování do mailu, faxu a do síťových souborů. Díky přídavným konektorům ShareScan Essentials si mohou zákazníci vytvořit řešení pro řízení dokumentace na míru.

eCopy ShareScan Suite nabízí integraci do nejpoužívanějších podnikových aplikací, jako jsou systémy řízení obsahu, databáze nebo servery. Pomáhá uživatelům pracovat bezpečně a hladce se známými aplikacemi na multifunkčních tiskárnách společnosti Canon.

Uživatelé softwaru ShareScan můžou nyní vložit dodatečné informace do multifunkční tiskárny Canon mnohem jednodušeji pomocí jedinečné klávesnice vyrobené exkluzivně ve spojení se společností Canon. Externí klávesnici lze použít jako alternativu pro standardní uživatelské rozhraní multifunkční tiskárny. Navíc je ShareScan vestavěný do multifunkční tiskárny pro zákazníky společnosti Canon, což ještě více podporuje jednoduchost užití a uživatelskou interakci.
Nenechte si ujít:
Epson chrání laserové tiskárny technologií Smartcard

Lexmark představil nová barevná multifunkční zařízení

Většina firem nemá tušení o výši nákladů na tisk

Tiskárnu s kvalitou laseru při polovičních nákladech nabízí HP

eCopy ShareScan také obsahuje novou verzi eCopy Desktopu, což umožňuje uživatelům kombinovat různé elektronické formáty přímo do jednoho PDF dokumentu.


Komentáře