Infor standardizuje implementační metodologii

Společnost Infor oznámila uvedení standardizované implementační metodologie určené pro produktové portfolio Infor v regionech EMEA a Asie/Pacifiku. Metodologie byla vyhodnocena a akceptována během nedávného recertifikačního auditu na systém jakosti podle standardu ISO 9001:2000.Společnost Infor oznámila uvedení standardizované implementační metodologie určené pro produktové portfolio Infor v regionech EMEA a Asie/Pacifiku. Metodologie byla vyhodnocena a akceptována během nedávného recertifikačního auditu na systém jakosti podle standardu ISO 9001:2000.

Zabezpečením jednotné úrovně kvality pro všechny produkty v těchto regionech Infor demonstruje své odhodlání splnit požadavky na řízení kvality definované standardy ISO, jež jsou velmi často požadovány ve výrobních odvětvích.

ISO 9001 je skupina standardů určená pro systémy řízení jakosti, jež zajišťuje ISO, mezinárodní standardizační organizace. Certifikace společnosti Infor pokrývá procesy implementace řešení poskytovaných v regionech EMEA a Asie/Pacifik, včetně řešení pro diskrétní a procesní výrobu, automobilovou výrobu a řízení produktového cyklu. Dalšími oblastmi řešení jsou CRM, správa podnikového majetku, řízení shody s regulačními požadavky, plánování a řízení dodavatelského řetězce, řízení výkonnosti, finanční řízení a řízení lidských zdrojů.
Nenechte si ujít:
Infor: řízení výkonnosti pod kontrolou

Stane se ekologie zásadním tématem IT ve 21. století?

Trendem příštího roku bude SOA, CRM, BPO a Business Intelligence

S Metodikou na podnikové procesy

Infor neustále obohacuje, rozšiřuje a rozvíjí své produktové portfolio s cílem udržet krok s aktuálními obchodně-specifickými požadavky zákazníků, řekl Nicolaus Gollwitzer, ředitel Global PMO ze společnosti Infor. Standardizace implementační metodologie je podle něj důležitým krok pro Infor, který tímto ukazuje, jak původně oddělené organizace vytvářejí novou, silnou společnost.


Komentáře