Ani tentokrát ovšem Google nepřichází s nijak význačnými novinkami. Přidal do prohlížeče několik vývojářsky orientovaných doplňků a podporu nového Mac OS X 10.7 Lion (jde např o podporu full screen režimu či mizející posuvné lišty). Tentokrát se nemluví ani o žádním zrychlení browseru, takže hlavním vylepšením pro většinu uživatelů je prakticky jen sada oprav chyb.
S poslední majoritní aktualizací Chromu přišel Google začátkem srpna a snaží se dodržovat šestitýdenní vývojový cyklus, což je model, který adoptovala i Mozilla. Nepříjemným důsledkem je v obou případech skutečnost, že nové verze prohlížečů přinášejí obvykle minimum novinek a spíše jde často jen o sady záplat. Konkrétně 15 ze 32 zranitelností opravených v Chrome 14 bylo označeno jako vysoce nebezpečné, dalších 10 jako středně a zbylých 7 za nízce nebezpečné. Kritická chyba (tj. taková, která by umožnila útočníkovi proniknout skrz technologii sandboxu, oddělující běh Chrome od zbytku OS) nebyla tentokrát nalezena ani jedna.
Šest z vysoce nebezpečných chyb byly typu „použij po uvolnění“, což je chyba ve správě paměti, která může být zneužita k vložení škodlivého kódu. Google dohromady vyplatil výzkumníkům za objevené chyby 14 337 dolarů, z toho 3 500 dolarů dostal výzkumník vystupující pod nickem „miaubiz“ a druhou nejvyšší částku, 2 337 dolarů si pak odnesl již tradičně Sergey Glazunov, který si z objevování chyb pro Chrome udělal již dobrý byznys. Google také na opravách spolupracoval s pracovníky Microsoftu a Applu.
Co se týká zmíněných novinek pro vývojáře v Chrome 14, jde o podporu Web Audio API a pro nativní klient, což je open source technologie umožňující běh softwaru napsaného v C a C++ v rámci technologie sandbox. Pokud jde o vylepšení pro Mac OS X Lion, zde se posuvné lišty objevují jen pokud je uživatel chce využít pro scrolling obrazu. Přepínání do celoobrazovkového režimu pod Lionem je pak možné buď pomocí ikony v pravém horním rohu rozhraní prohlížeče a nebo stisknutím kombinace Ctrl+Command+F. Nicméně na rozdíl od vlastních aplikací Applu se Chrome 14 nevrátí do režimu práce v okně po stisknutí tlačítka Escape, což může některým uživatelům vadit.
Chrome 14 pro Windows, Mac OS X a Linux je ke stažení ze stránek Googlu a uživatelům, kteří mají nainstalovanou starší verzi, proběhne aktualizace automaticky.