Google sám hodnotí opravené chyby na druhém stupni závažnosti svého žebříčku (high), naopak Secunia je v rámci svého Personal Software Inspectoru považuje za kritické.
Technické podrobnosti o chybách Google již tradičně nezveřejňuje, aby podvodníkům neusnadnil jejich útoky. Objevitelé zranitelností dostali od Googlu odměnu v rámci jeho programu placení za nalezené chyby (viz také: Google opravil zranitelnosti v Chrome). Jordi Chancel, který již loni upozornil např. na chybu URL spoofing ve Firefoxu, obdržel od Googlu 1 000 dolarů.
Není jasné, zda zranitelnosti se týkají i verzí Chrome pro MacOS a Linux. Google každopádně opravuje pouze stabilní řadu (tj. verzi pro Windows), Chrome pro jiné operační systémy má zatím status testovací beta-verze.
Co se týče verze pro Windows, statistiky ukazují, že Google vydává záplaty častěji než Microsoft nebo Mozilla. Zčásti je to jistě i proto, že aktualizace probíhá na pozadí bez toho, aby o tom uživatel věděl a musel řešit jakékoliv dialogy.
Statistiky NetApplications uvádějí, že Chrome dnes používá asi 6 % uživatelů Internetu. Prohlížeč Googlu tak již překonal Apple Safari.